hlavní strana

Zajímavé články a zprávy [1]


16.10.2010 [Wellness-Trend.cz]

Rekordní ceny zlata a stříbra, propad dolaru na Forex trzích

Cena investičního zlata tento týden vytvořila nový rekord 1380 dolarů za trojskou unci.
Stříbro se vyšplhalo až na 24,70 dolaru za trojskou unci.
Za vším stojí neustále klesající kurz dolaru vůči hlavním světovým měnám. Během týdne jeho kurz k euru oslabil o 1,2 procenta.


21.9.2010 [Českomoravský beton, a.s.]

Beton University zahajuje semináře

Součástí projektu celoživotního vzdělávání pro členy České komory autorizovaných inženýrů a techniků (ČKAIT) ve stavebnictví jsou akreditované odborné semináře.

Garant projektu, firma Českomoravský beton, a.s., zahájí první ročník seminářů Beton University.


2.9.2010 [aloe-info.cz]

Aloe Vera, královna léčivých rostlin

Přicházíte-li při své práci do styku s chemickými přísadami, je velmi pravděpodobné, že je Váš organismus chronicky intoxikován. Což může vyvolat řadu chorob a mít nepříznivý účinek na imunitní systém.

Člověk s oslabenou imunitou snadněji onemocní a hůře se s chorobami vypořádává. Pokud Vás zajímá, jak dokáže Aloe Vera v takových případech pomoci, navšivte nekomerční stránky např. www.aloe-info.cz.


27.8.2010 [svecdecor.cz]

Kuchyňské linky na míru. Z betonu?

Při serfování na internetu jsme náhodou objevili zajímavé stránky jedné ryze české firmy. Ve Šlapanicích u Brna žije Ing. Milan Švec, který se betonování věnuje již od roku 1992. Vymyslel vlastní recepturu a postup na odlévání betonu do formy.

Sami se podívejte, jak originální jsou pracovní desky a další výrobky odlité z betonu. Všechny kuchyňské linky dělají jako zakázkové originály na míru.